XS
SM
MD
LG
XL
Biz Kimiz?

Tasarım ve mimarlık sektöründeki çağdaş, yenilikçi ve klasik tarzı harmanlayarak yarattığı özgün stille fark yaratan, Geco Mimarlık, 2019 yılının ilk günlerinden beri kurduğu hayallerini, yenilikçi, çarpıcı, çağdaş ve fonksiyonel tasarım anlayışını müşterileriyle buluşturmaya devam ediyor.  


 Geco Mimarlık, çalıştığı her projede, tasarımdan uygulamaya dek tüm estetik sorumluluğu üstlenerek, üzerinde çalışılan projenin zamanında ve beklenen kalitede teslim edilebilmesi için ekibi bizzat yönlendirmekte ve tüm süreçleri yönetmektedir.

 Çalışmalarında, klasik tarzın vazgeçilmez öğelerini, modern ve teknik stillerle sentezleyen Geco Mimarlık, hem kendi stiline ve çizgisine sadık kalabilmeyi, hem de müşterisinin taleplerine göre ve kişilik özelliklerine uygun unsurları ortaya çıkarabilmeyi kusursuzca başarmayı hedefler. Tasarımlarında, simetrik ve keskin hatlı geometrik formların ağırlığını görmek mümkündür. Geleneksel ve moderni birleştirirken, mükemmel bir perspektif ve mekan duygusu yaratmayı da göz ardı etmeden hayalleri mutluluğa dönüştürüyor. 

{alanbaslik}
© Tüm hakları saklıdırWeb: Efasis Yazılım