XS
SM
MD
LG
XL
Hakkımızda

Hakkımızda


Geco Mimarlık yurtiçi ve yurtdışında birçok farklı bölgede projeden inşaata, iç dekorasyondan, çevre düzenlemelerine kadar birçok alanda hizmet vermektedir. Konut projeleri başta olmak üzere, kafe, restoran, mağaza ve otellere yönelik proje tasarımı, uygulama ve üretime yönelik her aşamada sunduğu eksiksiz danışmanlık ve titiz uygulamalarıyla da her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmaya devam ediyor. 

Ticari faaliyet gösteren markalara konsept yaratmak ve tasarlamak ise Geco Mimarlık’ın heyecan duyduğu adımlardan biri. Bir markaya konsept yaratırken içinde bulunacağı mekanın mimari unsurlarına ve yaşamsal mekanına ek olarak, mekanda çalınacak müzik, ziyaretçileri karşılayacak koku, çalışanların giyeceği kıyafetler, iç dekorasyon stili, ikram sunum şekillerine kadar mekanın dünyasını oluşturan her türlü unsuru tüm alt yapısıyla beraber tasarlıyor ve anahtar teslimi yaparak hizmete hazır hale getiriyor. 

Konut veya ticari projelerde kendinden emin bir şekilde tüm operasyon süreçlerini üstlenebilecek organizasyon yapısıyla fark yaratan Geco Mimarlık, A’dan Z’ye her konuda müşterisine verdiği hizmetle de müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı başarıyor. Bunu yaparken de proje tasarımında estetik değerleri baz alarak mekanın gerektirdiği tarzın ışığında dinamik, verimli ve özgün tasarımlar yaratıyor ve fiziksel çevre şartlarını en iyi şekilde değerlendirip amacına uygun çözümleri içeren konseptler geliştiriyor. Gerek iki boyutlu gerekse üç boyutlu olarak oluşturduğu projeyi ve kullanılacak malzemeleri müşteriye sunuyor. Uygulama aşamasında ise deneyimli ekibiyle, estetikten ve fonksiyonellikten ödün vermeden usta bir işçilikle uygulamalarını gerçekleştiriyor. 

            Projelerin tasarım aşamasından başlayarak uygulama aşamasına kadar olan yapılanma süreçlerindeki maliyet, kalite ve uygulama tekniği analizlerini yaparak da danışmanlık ve kontrol anlamında da titiz bir çalışma yürütüyor. Aynı zamanda uygulama boyunca tüm ekiplerle olan koordinasyon ve kontrol hizmetlerini sunarak da müşterilerinin taleplerine göre hizmet sunuyor. 

Geco Mimarlık olarak amacımız; yaptığımız her projede kendimizi geliştirip bir adım daha ileriye taşımaktır. Kaliteli, estetik, çağdaş ve seçkin yaşam alanları yaratarak müşterilerimizin hayallerini çizip mutluluğa dönüştürmeye artarak devam eden bir heyecan ve özenle devam etmek ise temel ilkelerimizden biri. 

Dileğimiz projenizde sizinle birlikte çalışarak, şahsınıza ve şirketinize en iyi hizmeti ve memnuniyeti sağlamaktır.

Saygılarımızla

{alanbaslik}
© Tüm hakları saklıdırWeb: Efasis Yazılım